Bookmaker Mostbet se sídlem v České republice je unikátní herní zážitek s vysokou šancí na výhru, ať už se jedná o sportovní sázení nebo online kasina. Nejvýhodnější kurzy, obrovský výběr sportovních událostí a her, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry jsou jen některé z našich výhod. Sázky na vaše oblíbené týmy a sportovce, stejně jako kasino Mostbet, jsou nyní dostupné na vašem smartphonu díky mobilní aplikaci!
  • Mezinárodní památník obětem II. světové války Most

  • Mezinárodní památník obětem II. světové války Most

  • Mezinárodní památník obětem II. světové války Most

  • Mezinárodní památník obětem II. světové války Most

Je spolek, který si klade za cíl získávat a schraňovat poznatky o letecké historii regionu a jeho novodobé historii vůbec. Založen byl 17. prosince 1991. Za dobu své existence uspořádal čtyři výstavy a několik besed  v Litvínově, v Mostě a v Žatci. Členové Severočeského leteckého archivu se aktivně věnují tzv. letecké archeologii, kdy vyzvedávají trosky sestřelených nebo havarovaných letadel z období II. světové války a jsou také často zváni svými kolegy z jiných krajů ČR k pomoci při vyzvedávání trosek. Spolupracují s různými institucemi zabývajícími se studiem a výzkumem v oblasti vojenství a historie, s významnými českými historiky a renomovanými autory literatury faktu. 

Členové Severočeského leteckého archivu Most se významnou měrou zasloužili o vybudování několika památníků americkým letcům, kteří při válečných operacích zahynuli na území severních Čech. Ve spolupráci se Statutárním vestidos de novia městem Most připravili tři učební pomůcky pro mostecké školy o historii II. světové války.

 

 

f