Bookmaker Mostbet se sídlem v České republice je unikátní herní zážitek s vysokou šancí na výhru, ať už se jedná o sportovní sázení nebo online kasina. Nejvýhodnější kurzy, obrovský výběr sportovních událostí a her, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry jsou jen některé z našich výhod. Sázky na vaše oblíbené týmy a sportovce, stejně jako kasino Mostbet, jsou nyní dostupné na vašem smartphonu díky mobilní aplikaci!
  • Mezinárodní památník obětem II. světové války Most

  • Mezinárodní památník obětem II. světové války Most

  • Mezinárodní památník obětem II. světové války Most

  • Mezinárodní památník obětem II. světové války Most

Otevření expozice

Videa

Máme nové video expozice, který je prohlídka ve 3D. Ta ukazuje Mezinárodní památník obětem II. světové války v Mostě jako na dlani. Vizualizaci prvedla společnost Ponte records z Mostu a pořizoval ji sám šéf firmy Míra Kuželka. Pojdťe se pokochat procházkou našeho malého muzea.

 

 Připojili jsme se tak k velkým muzeím světa, jako například Oxfordské přírodovědné muzeum, Irské národní muzeum nebo Válečné muzeum v novozélandském Aucklandu. Takovouto prezentaci používají i další, třeba  planetárium v německém Hamburku, Nevadské železniční muzeum v USA nebo muzeum Glider & Military ve městě Iron v Michiganu, věnované II. světové válce.
Některá muzea či expozice u nás se podobným technologiím zatím brání. Mají totiž obavy, že lidé si návštěvu odbydou na internetu a osobně už nepřijdou. „O to strach nemáme. Čekáme spíš opačnou reakci. Počítám, že právě virtuální prohlídka by mohla budoucí návštěvníky zvednout od počítačů. Když někdo uvidí, co všechno je u nás k vidění, tak mu to nedá a přijde si to všechno prohlédnout, jak my říkáme, naživo,“ říká předseda Severočeského leteckého archivu Most Karel Otto Novák.

Prohlédněte si budovu památníku ve 3D:

https://my.matterport.com/show/?m=oGiekcJUFx5

f